Головна » 2014 » Жовтень » 20

У четвер, 16 жовтня, в Івано-Франківську розпочався семінар для суддів зі спортивної ходьби. У ньому беруть участь 28 фахівців з України, шестеро з яких представляють Івано-Франківськ. Захід покликаний підвищити кваліфікацію українських арбітрів, які працюватимуть на майбутньому Кубку Європи.

... Читати далі »
Переглядів: 457 | Додав: Intelkom | Дата: 20.10.2014

Петро Гарник з Вінничини став переможцем на дистанції 3 км зі спортивної ходьби серед ветеранів на чемпіонаті України, який проходив в Івано-Франківську. Для Петра це вже третій старт на змаганнях на Прикарпатті і третя перемога. Петро Гарник зараз працює тренером і привіз на чемпіонат Украї ... Читати далі »

Переглядів: 475 | Додав: Intelkom | Дата: 20.10.2014

Киянин Сергій Будза переміг на чемпіонаті України зі спортивної ходьби, який відбувся в Івано-Франківську, пройшовши дистанцію у 50 км за 3 години 48 хвилин 50 секунд. Таким чином, він встановив рекорд траси.

Запорукою успіху Сергій назвав те, що він мав достатньо часу, щоб підготуватися ... Читати далі »

Переглядів: 442 | Додав: Intelkom | Дата: 20.10.2014

Франківські скороходи завоювали чотири медалі на чемпіонаті України Ганна Суслик, Олексій Соловій, Анастасія Соловій і Діана Бігун посіли призові місця на чемпіонаті України зі спортивної ходьби та Міжнародному кубку "Вечірній Івано-Франківськ", які проходять в Івано-Франківську.