Головна » 2014 » Жовтень » 20 » Киянин Сергій Будза - переможець на дистанції 50 км
12:15
Киянин Сергій Будза - переможець на дистанції 50 км

Киянин Сергій Будза переміг на чемпіонаті України зі спортивної ходьби, який відбувся в Івано-Франківську, пройшовши дистанцію у 50 км за 3 години 48 хвилин 50 секунд. Таким чином, він встановив рекорд траси.

Запорукою успіху Сергій назвав те, що він мав достатньо часу, щоб підготуватися до змагань. За словами атлета, суперники у нього сьогодні були більш ніж гідні - молодий Сергій Гречковський та Ігор Сахарук, які є одними з лідерів збірної.

Другу сходинку посів його земляк Сергій Гречковський, який поступився лідеру всього 16 секундами - 3 години 49 хвилин 9 секунд. Цей результат став для Гречковського найкращим в кар'єрі, він покращив попередній показник майже на 2 хвилини. Зазначимо, що Сергій також виступав у молодіжних змаганнях, де став переможцем.

Трійку лідерів замкнув Ігор Сахарук з Волині, який показав час 3 години 57 хвилин 50 секунд.