Головна » 2014 » Жовтень » 18 » Ганна Суслик завоювала золото чемпіонату України
16:14
Ганна Суслик завоювала золото чемпіонату України
Франківчанка Ганна Суслик виявилась найсильнішою на дистанції 10 км серед юніорів на чемпіонаті України зі спортивної ходьби, який триває в Івано-Франківську.

Дистанцію Ганна Суслик пройшла із результатом 49’00, випередивши найближчу переслідувачку – Марію Філюк з Луцька на 1 хвилину 45 секунд. Третю сходинку посіла тернопільчанка Русаліна Поворознюк, яка показала час 51’00.

Ганна зазначила, що очікувала кращого результату, але загалом задоволена змаганнями. "Йшлося легко, але я думала, що буду стартувати з трохи старшими спортсменами. Тому довелось самій працювати на дистанції", - наголосила франківська спортсменка.

Переглядів: 439 | Додав: Intelkom | Рейтинг: 0.0/0