Головна » 2021 » Серпень » 6 » ВАЛЕРІЙ ЛІТАНЮКА. ДЕБЮТУВАВ НА ХХХІІ ЛІТНІХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ.
08:28
ВАЛЕРІЙ ЛІТАНЮКА. ДЕБЮТУВАВ НА ХХХІІ ЛІТНІХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ.
На Олімпійських іграх 2020 у Токіо відбулися змагання зі спортивної ходьби на 50 км серед чоловіків, у яких взяв участь франківський спортсмен Валерій Літанюк! Серед 59-ти учасників Валерій Літанюк фінішував з 39-м результатом, програвши переможцю 23 хвилини 57 секунд. А золоту медаль завоював поляк Давид Томала. Друге та третє місця посіли німець Йонатан Гільберт та представник Канади Еван Данфі. Олімпійські ігри. Чоловіки. Ходьба 50 км 1. Давид Томала (Польща) 3:50:08 2. Йонатан Гільберт (Німеччина) +0:36 3. Еван Данфі (Канада) +0:51 25. Мар'ян Закальницький (Україна) - 4.02.53 ..39. Валерій Літанюк (Україна) -4.14.05 Вітаємо Валерія Літанюка та його особистого тренера Христину Юдкіну з історичним стартом на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх, адже це перший представник спортивної ходьби з Івано-Франківська на Олімпійських іграх! Бажаємо нових досягнень і гучних звитяг!
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 128 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0