Головна » 2016 » Липень » 25 » Завершився командний чемпіонат України у Кіровограді
07:19
Завершився командний чемпіонат України у Кіровограді

У період з 23 по 24 липня в місті Кіровограді на стадіоні " Зірка" відбувався командний чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді та дорослих.

Нашу область представляло лише троє атлетів. проте спромоглись здобути дві перемоги, зокрема: Наталія Стребкова перемогла на дистанції 3000 м з перешкодами. її результат 10.18,33, а Станіслав Сеник фінішував другим на дистанції 800 м з результатом 1.51,40 поступившись молдовському спортсмену котрий виступав на цих змаганнях Сюрісу Іону у якого час 1.51,29, котрий не впливав на розіграш командної боротьби на чемпіонаті.

РАДА ФЛАО вітає наших атлетів, їхніх тренерів та зичить подальших успішних стартів.

Переглядів: 324 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0