Головна » 2018 » Лютий » 19 » Василина Белова і Станіслав Сеник потішили вболівальників сходженням на п'єдестал пошани
07:40

Переможну крапку у виступу Прикарпатських метальників на Зимовому Чемпіонаті України в заключний день змагань, що відбувався у  місті Мукачево,  поклала Василина Белова у метанні спису серед жінок молодь, метнувши 600 грамовий спис на 46 м. 02 см.

Слід зазначити,що цією перемогою Василина стала претенденткою на участь у Кубку Європи з легкоатлетичних метань, котрий відбудеться в Португальському місті Лізи 10-11 березня 2017 року. Рішення прийматиме тренерська рада і виконком ФЛАУ .

Загалом наша команда здобула 10 - те  загальнокомандне місце і це найкращий командний результат на сьогоднішній день зимового сезону, проте, ще по переду виступи скороходів у березні та кросменів тоді і підведемо підсумки зимового сезону.

Вчора відбувся Кубок України з легкої атлетики у приміщенні і наш атлет Станіслав Сеник успішно фінішував третім з бігу на 800 метрів, показавши абсолютно кращий особистий результат  цьогорічного сезону 1.52,26.

Вітаємо наших атлетів їхніх тренерів та зичимо вдалої підготовки до наступних змагань.

Переглядів: 399 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0