Головна » 2016 » Липень » 4 » В італійському містечку Арко відбувся 15-й Чемпіонат Європи з гірського бігу (вгору-вниз).
06:07

Чемпіонат Європи з гірського бігу 2016, Арко, Італія. 2 липня 2016 в італійському містечку Арко відбувся 15-й Чемпіонат Європи з гірського бігу (вгору-вниз). В змаганнях взяли участь 25 країн. Україна була представлена десятьма бігунами. Серед чоловіків на дистанції 12,31 км (вгору 750 м) змагались 69 спортсменів. Перемогу і звання чемпіона Європи отримав Мартін Дематейс з результатом 53:33 і зразу за ним другим фінішував його брат Бернар Дематейс 53:54, обидва представляють Італію. Третє місце посів Ахмет Арслам з Туреччини, його результат 54:09 Кращим з наших спортсменом в цій категорії був Анатолій Бондаренко 38-е місце з результатом 1:00:16; Сергій Расчупкін зайняв 51-е місце з результатом 1:02:12; а чемпіон України Костянтин Коляда на жаль не зміг фінішувати, він добре біг тримався лідерів, але на 8-му кілометрі дистанції зазнав травми. Жінки змагались на дистанції 8,54 км (вгору 500 м). Серед 52-х спортсменок чемпіонкою Європи стала Емілі Колінж (Велика Британія) з результатом 43:41. За нею фінішували дві італійки: Аліс Гаджи здобула срібло 44:08, а Сара Ботареллі стала бронзовою призеркою з результатом 44:24. Оксана Угринчук з Івано-Франківська була найшвидшою серед українок і посіла 22-е місце з результатом 48:10, нагадаємо, що Оксана є дворазовою чемпіонкою України з гірського бігу; Оксана Петрова зайняла 44-е місце 53:09; а у Яни Нагорної 48-е місце 58:56. Жіноча команда України посіла 9-е місце (з десяти команд). Таку ж саму дистанцію бігли і юніори, 8,54 км (вгору 500м). На старт вийшов 41 спортсмен. Чемпіоном Європи став Ферхат Боскурт з Туреччини, його переможний результат 39:00. Другим фінішував італієць Давид Магніні з результатом 39:35. І лише одною секундою йому поступився ще один представник Туреччини Мустафа Гьоксель 39:36. Двоє спортсменів представляли Україну в цій віковій категорії. Олександр Гнатюк посів 27-е місце з результатом 46:30, а Олег Запотічний 34-е місце 50:15. Юніорки змагались на дистанції 4,03 км (вгору 200 м). На старт вийшли 40 учасниць. Чемпіонкою в цій віковій категорії стала Міхаела Странська з Чехії, її результат 18:03. Другою фінішувала італійка Жулія Занне з результатом 19:08. Третьою стала Хейді Девіс з Великої Британії 19:09. В українських спортсменок в цій віковій категорії такі результати: Олександра Перкова 34-е місце 23:40, а Наталія Шозда посіла 38-е місце 25:52. Всі результати дивіться ТУТ.

Переглядів: 420 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0