Головна » 2018 » Березень » 12 » Успішний виступ скороходів Прикарпаття на Зимовому чемпіонаті України
10:03
Успішний виступ скороходів Прикарпаття на Зимовому чемпіонаті України

Другий день чемпіонату в Луцьку приніс нам перемогу на дистанції 35 км Валерій Літанюк серед чоловіків. Христина Юдкіна фінішувала четвертою проте вперше виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу на дистанції 20 кілометрів серед жінок. А Степан Пасічний переміг на дистанції 35 км серед молоді. Також Ганна Шевчук здобула бронзову нагороду серед жінок- молодь на дистанції 20 км. Загалом наша команда посіла четверте загальнокомандне місце. Валерій Літанюк та Христина Юдкіна стали переможцями гран-прі імені Володимира Голубничого за підсумками спортивного сезону 2017 року. А також обоє наших атлетів у складі збірної команди України на початку травня вирушать на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби який відбудеться у китайському місті Тайцань. Вітаємо атлетів і їхніх тренерів.

Переглядів: 370 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0