Головна » 2016 » Січень » 29 » У Запоріжжі завершився чемпіонат України
07:47
У Запоріжжі завершився чемпіонат України

З 27 по 28 січня у Запоріжжі відбувався Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні.

Протягом двох днів найкращі спортсмени мали нагороду позмагатись за високі результати та здобуті нагороди. Варто відзначити, що серед тих, хто боровся за медалі, були і прикарпатські легкоатлети.

У бігу на дистанції 1500 м серед жінок, найкраща спортсменка Івано-Франківщини 2015 року Анастасія Ткачук, котра виступає у консолідованому заліку за Запорізьку та Івано-Франківську області, не мала собі рівних і з часом 4:21.28 виграла змагання. На дистанції 800 м, Анастасії всього півтори секунди не вистачило до "золота" і з результатом 2:06.73 наша спортсменка здобула "срібло".

Станіслав Сеник на дистанції 800 м серед чоловіків з часом 1:56.49 був 7-м, а його колега Юрій Грищишин з часом 1:57.48 задовольнився 10-ю сходинкою.

У спортивній ходьбі на 3000 м серед жінок Анна Бабінчук з часом 14:16.86 була 7-ю, а Ольга Грицак з результатом 16:30.28 була 11-ю.

Рада ФЛАО бажає нашим спортсменам подальших успіхів у змаганнях!

Переглядів: 423 | Додав: Intelkom | Рейтинг: 0.0/0