Головна » 2018 » Грудень » 22 » У Івано-Франківській міській раді відзначили кращих спортсменів 2018 року.
08:05
У Івано-Франківській міській раді відзначили кращих спортсменів 2018 року.

СПОРТИВНІ ПІДСУМКИ-2018

Місто підбило спортивні підсумки 2018 року.

Сьогодні, 21 грудня, в актовій залі Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ – найкращі спортсмени, тренери, меценати отримали відзнаки від міського голови та Департаменту молодіжної політики і спорту міської ради. «Я завжди говорю, що Івано-Франківськ – місто, де народжуються видатні спортсмени. Дуже вдячний, що ви своєю виснажливою працею підтримуєте цю тезу і підносите нас на спортивні п’єдестали України, Європи та світу», – привітав лауреатів міський голова Руслан Марцінків.

Нагороди отримали також спортсмени- легкоатлети їхні тренери, зокрема: Христина Юдкіна, Валерій Літанюк, Степан Пасічний, Василина Белова, Юлія Шуляр, Павло Волуйкевич, Василь Біленко, тренери Іван Шарий, Володимир Антонець, Євген Єрузель, Христина Юдкіна. 

Також вшанували партнерів: інтернет-виданням Galka.if.ua;

 Мережу магазинів Копійочка;

 МР " 9 bar";

Колектив Івано-Франківського коледжу фізичного виховання НУФВСУ.

  У 2019 році найкращим спортсменам місто теж підготувало подарунок – стипендії Івано-Франківської міської ради. Для 20-ти спортсменів з олімпійських видів спорту – від 500 до 2300 грн. та 10-ти спортсменів з неолімпійських – від 250 грн. до 1500 грн. Перш за все відзначатимуть Чемпіонів України, призерів та переможців чемпіонатів світу і Європи. Крім того, призери юнацьких Олімпійських ігор отримуватимуть від 3000 до 7000 грн., а призери Олімпійських (паралімпійських, дефлімпійських) від 6000 до 10 000 грн. щомісяця протягом року. Дякуємо спортсменам, тренерам, партнерам за їхній внесок у спортивну скарбничку міста!

Вітаємо наших атлетів і тренерів та зичимо плідної праці у 2019 році!

Переглядів: 63 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0