Головна » 2013 » Жовтень » 23 » с/х Кубок України
15:58
с/х Кубок України
Затверджую» «Затверджую» Президент Федерації легкої Голова Закарпатського обласного атлетики Закарпатської області відділення НОК України ________________А.І. Коломоєць _________________І.І. Риляк ПОЛОЖЕННЯ про проведення Відкритого Кубку Закарпатської області та міжнародних змагань зі спортивної ходьби «Кубок Карпат-2013» пам’яті Закарпатського скорохода,
учасника двох Олімпійських Ігор Віталія Поповича. 1. Мета і завдання -Пропаганда здорового способу життя; -Залучення широких верств населення до занять фізичною культурою і спортом; -Виявлення найсильніших спортсменів області для формування збірної команди для участі у чемпіонатах України; -Налагодження дружніх зв’язків із спортсменами Угорщини, Словаччини, Польщі. 2. Час та місце проведення Змагання проводяться 2 листопада 2013 р. в м. Мукачево на стадіоні СОК ДЮСШ. Приїзд команд 1 листопада. Початок змагань о 10:00. 3. Учасники змагань, заявки До участі в змаганнях допускаються збірні команди міст та районів області, ДЮСШ, спортивних клубів, ФСТ, спортсмени інших областей України, Угорщини, Словаччини, Польщі. Склад команди 15 спортсменів, 1 тренер, 1 представник, усього 17 чоловік. Програма змагань : ЧоловікиВік учасниківЖінки
10 000 м.1993 і старші10 000 м.
10 000 м.1994-95 р.н.10 000 м.
10 000 м.1996-97 р.н.5 000 м.
5 000 м.1998-99 р.н.3 000 м.
3 000 м.2000-01 р.н.3 000 м.
2 000 м. 2002 і молодші2 000 м.
4. Порядок визначення переможців У всіх вікових категоріях переможці визначаються за найкращим часом, показаним на дистанції. Командна першість визначається за таблицею нарахування очок, а саме: 1 місце – 36 очок 7 місце – 18 очок 2 місце – 30 очок 8 місце – 16 очок 3 місце – 26 очок 9 місце – 14 очок 4 місце – 24 очок 10 місце – 12 очок 5 місце – 22 очок 11 місце – 10 очок 6 місце – 20 очок22 очок 12 місце – 8 очок До командного заліку зараховується 12 кращих результатів. Командний залік проводиться лише для команд Закарпатської області. 5. Фінансування Витрати по участі в змаганнях (приїзд, розміщення, харчування) за рахунок організацій, які відряджають. Закарпатське обласне відділення НОК України забезпечує витрати по придбанню грамот (індивідуальні види програми), медалі, оплаті суддівської колегії, відрядженню представників відділення на змагання. Федерація легкої атлетики Закарпатської області несе витрати по придбанню командних кубків і дипломів, придбання картриджа та канцтоварів. 6. Нагородження Учасники змагань, які посіли перше, друге, третє місця на кожній дистанції нагороджуються медалями та грамотами. Команди, що посіли з 1 по 3 місця нагороджуються кубками і дипломами Закарпатського обласного відділення НОК України.
Закарпатське обласне відділення НОК України.
Федерація легкої атлетики Закарпатської області.
Переглядів: 394 | Додав: ЮКРЕЙН | Рейтинг: 0.0/0