Головна » 2017 » Квітень » 18 » РОЗКЛАД КУБКА МІСТА ТА ФЛАО
14:36
РОЗКЛАД КУБКА МІСТА ТА ФЛАО

Р о з к л а д одноденних з м а г а н ь

Відкритий Кубок міста та Кубок ФЛАО

20 квітня 2017 року

стадіон «Юність» Івано-Франківської обласної ДЮСШ

10.00 -11.00 – приїзд команд, реєстрація та нарада з представниками;

11.20 – с\х 3000 м дівчата (ф);

11.40 – с\х 3000 м юнаки (ф);

12.00 – парад відкриття змагань;

12.20 ¬– біг 100 м дівчата;

12.20 - стр. у висоту дівчата (ф);

                                                                              Всі метання на стадіоні ІФНТУНГ

12.45 - біг 100 м жінки (виставкові заб.);

                                                                               13.00 - метання спису дівчата (ф);

12.50 – біг 100 м юнаки;

                                                                                13.20 - метання спису юнаки (ф);

12.50 - стр. у висоту юнаки (ф);

                                                                                13.40 – метання диску дівчата(ф);

13.10 – біг 100 м чоловіки (виставкові заб.);

                                                                                 14.00 – метання диску юнаки (ф);

13.15 - біг 100 м дівчата (ф);

                                                                                  14.30 – метання молоту дівчата(ф);

13.20 - біг 100 м юнаки (ф);

                                                                                   14.50 – метання молоту юнаки(ф);

13.20- стр. у довжину дівчата (ф);

                                                                                    15.20 – штовхання ядра дівчата(ф);

13.25 – біг 800 м дівчата (ф);

                                                                                    15.50- штовхання ядра юнаки(ф);

13.35 – біг 800 м юнаки (ф);

                                                                                     Нагородження на стадіоні «Юність»

13.45- стр. у довжину юнаки (ф);

13.45- біг 400 м дівчата (ф);

14.00 - біг 400 м юнаки(ф);

14.15 – біг 200 м дівчата (ф);

14.30 – біг 200 м юнаки (ф);

14.30- потрійний стрибок дівч.(ф);

14.45 - біг 1500 м дівчата (ф) ;

14.55 - біг 1500 м юнаки (ф);

15.00 - потрійний стрибок юн.(ф);

15.30 – естафета 4х100м дівчата (ф);

15.45 - естафета 4х100м юнаки (ф);

Нагородження по завершенні фінальних змагань кожного виду програми

16.30 – урочисте закриття змагань.

Організаційний комітет змагань, ФЛАО

Переглядів: 85 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 3.0/2