Головна » 2018 » Лютий » 1 » Перші медалі юнаків та дівчат на юнацькому чемпіонаті України у приміщенні в місті Суми
07:54

Другий день юнацького чемпіонату завершився очікуваними нагородами наших атлетів.

Срібна нагорода в фіналі бігу на 400 метрів серед дівчат здобута Тетяною Харащук з результатом 58,01, що свідчить про позитивний початок  зимового сезону і все ,ще попереду. Тетяна вихованка Коломийської ДЮСШ, тренують спортсменку Світлана Андріївна Дорундяк та ЗТУ Лабич Петро Васильович.

Дві бронзові нагороди з бігу на 800 метрів здобули наші дівчата та юнаки, зокрема вихованка Івано-Франківської ДЮСШ ФСТ " Колос" Даша Токар'єва показала результат 2.17,24, тренується спортсменка під керівництвом ЗТУ Михайла Івановича Перегінця,

а також в категорії юнаків вихованець Івано-Франківської ДЮСШ Олексій Соловій фінішував третім з результатом 2.00,64, тренує спортсмена Матешко Віталій Васильович.

Сьогодні заключний день змагань в фіналі очікуємо на вдалий виступ Гонського Олександра на 1500 метрівці.

Вітаємо наших призерів їхніх тренерів і щиро бажаємо продовження успішних стартів в подальшому сезоні 2018 року.

Переглядів: 381 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0