Головна » 2017 » Травень » 25 » Павло Бабій здобув бронзову нагороду на ЧУ з гірського бігу!
19:23
Павло Бабій здобув бронзову нагороду на ЧУ з гірського бігу!

Сьогодні  25 травня в смт. Славське Львівської області відбувся чемпіонат України з гірського бігу( вгору.вниз).

Прикарпаття представляли 4 атлети, серед яких:  Сергій Чмель у категорії чоловіки фінішував  з 12 результатом на 12 кілометровій дистанції, Руслан Сапович та Степан Пасічний подолали 8 км. у категорії юніори та  відповідно фінішували з 6 і 5 результатом. В цьому році вперше на чемпіонаті введена категорія юнаки і наш атлет Павло БабіЙ зумів подолати 4 км. за 24 хв. 34 сек. і здобув  срібну нагороду.

РАДА ФЛАО вітає Павла та його особистого тренера Олега Озарка і зичить подальших успішних стартів.

Переглядів: 504 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0