Головна » 2017 » Квітень » 28 » МАТЕРІАЛИ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ ОБЛАСТІ
12:28
МАТЕРІАЛИ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ ОБЛАСТІ

У додатку матеріали змагань літньої універсіади області, що відбулась 26-27 квітня 2017 року на стадіоні ІФНТУНГ.

 

Протокол ХІІІ обласної літньої Універсіади з легкої атлетики серед студентів ВНЗ

26-27 квітня 2017 року м. Івано-Франківськ

КОМАНДНІ РЕЗУЛЬТАТИ

1 Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника 1117

2 Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 775

3 Національна академія внутрішніх справ (факультет №3) 209

4 Івано-Франківський національний медичний університет 51

5 Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту

0 Головний суддя: Матешко Віталій Васильович

Головний Секретар: Кухній Оксана Леонідівна

Біг на 100 м.: жінки напівфінал

 1 Бресь Ольга 1998 ПНУ 12.6 П'ятничук Д. В.

2 Кулик Ольга 1999 ПНУ 13.5 П'ятничук Д. В.

3 Борко Ірина 1993 ІФНТУНГ 13.7 Файчак І. І.

4 Приймич Мар’яна 1997 ПНУ 13.8 П'ятничук Д. В.

5 Кіман Богдана 1997 ПНУ 13.8 П'ятничук Д. В.

6 Ващук Катерина 1999 НАВС 14.2 Мельник А. Б.

7 Барда шевська Олена 1999 ІФНМУ 14.3 Марущак В.Б.

8 Пулик Марія 1999 ІФНТУНГ 14.6 Слободянюк О. Т.

9 Курташ Анастасія 1999 ІФНТУНГ 15.2 Файчак І. І.

10 Салітра Ірина 1998 ІФНТУНГ 15.2 Файчак І. І.

11 Карабінович Христина 1999 ІФНТУНГ 16.1 Файчак І. І.

12 Федорків Сніжанна 1999 ІФНМУ 17.1 Марущак В.Б.

13 Червак Мар’яна 1999 ІФНМУ 17.4 Марущак В.Б.

14 Лось Юлія 1998 ІФНМУ 18.2 Марущак В.Б.

Біг на 100 м.: жінки фінал Результат Розряд Тренер

1 Бресь Ольга 1998 ПНУ 12.4 П'ятничук Д. В.

2 Кулик Ольга 1999 ПНУ 13.0 П'ятничук Д. В.

3 Борко Ірина 1993 ІФНТУНГ 13.3 Файчак І. І.

4 Приймич Мар’яна 1997 ПНУ 13.6 П'ятничук Д. В.

5 Кіман Богдана 1997 ПНУ 14.3 П'ятничук Д. В.

6 Ващук Катерина 1999 НАВС 14.7 Мельник А. Б.

Біг на 200 м.: жінки

Місце Прізвище, ім’я Рік нарож. Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Приймич Мар’яна 1997 ПНУ 28.7 П'ятничук Д. В.

2 Кулик Ольга 1999 ПНУ 29.0 П'ятничук Д. В.

3 Борко Ірина 1993 ІФНТУНГ 29.2 Файчак І. І.

4 Калашнікова Аліна 1998 НАВС 29.8 Мельник А. Б.

5 Лакіза Анастасія 1999 НАВС 30.9 Мельник А. Б.

6 Романів Юлія особисто 34.5

біг на 400 м.: жінки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Подлісецька Вікторія 1999 НАВС 1.07,0 Мельник А. Б

2 Дзіворонюк Христина 1997 ПНУ 1.08,0 П'ятничук Д. В.

3 Лакіза Анастасія 1999 НАВС 1.12,6 Мельник А. Б.

4 Наритник Марія 1996 ПНУ 1.16,49 П'ятничук Д. В.

5 Підгірська Христина 1999 ПНУ 1.20,19 П'ятничук Д. В.

6 Сисак Христина 1999 ІФНМУ 1.18,0 Марущак В.Б.

Біг 800 м.: жінки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Бабінчук Анна 1996 ПНУ 2.38,2 П'ятничук Д. В.

2 Подлісецька Вікторія 1999 НАВС 2.38,3 Мельник А. Б.

3 Дзіворонюк Христина 1997 ПНУ 3.04,6 П'ятничук Д. В.

4 Наритник Марія 1996 ПНУ 3.05,0 П'ятничук Д. В.

5 Дик Христина ПНУ 3.14,0 П'ятничук Д. В.

6 Підгірська Христина ПНУ 3.28,0 П'ятничук Д. В.

с/х 10000 м.: жінки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Бабінчук Анна 1996 ПНУ 49.10 П'ятничук Д. В.

2 Грицак Ольга 1993 ІФНТУНГ 58.50 Матешко В. В.

 Естафета 4х100 м.: жінки

Місце Навчальний заклад Результат

1 ІФНТУНГ 46.6 2 ПНУ 47.03  

Стрибки у висоту: жінки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Тригубяк Тетяна 1997 ПНУ 145 Пятничук В.Д

2 Босюк Анастасія 1999 ІФНТУНГ 130 Файчак І. І.

3 Курташ Анастасія 1999 ІФНТУНГ 130 Файчак І. І.

4 Карабінович Христина 1999 ІФНТУНГ 120 Файчак І. І.

Стрибки у довжину: жінки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Кіман Богдана 1997 ПНУ 4.75 Пятничук В.Д

2 Калашнікова Аліна 1998 НАВС 4.62 Мельник А. Б.

3 Тригубяк Тетяна 1997 ПНУ 4.54 Пятничук В.Д

4 Пулик Марія 1999 ІФНТУНГ 4.23 Слободянюк О. Т

 5 Басюк Анастасія 1999 ІФНТУНГ 4.06 Файчак І. І.

6 Салітра Ірина 1998 ІФНТУНГ 3.91 Файчак І. І.

7 Довган Ірина особисто 3.36

Штовхання ядра: жінки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат (метри) Розряд Тренер

1 Бойчук Христина особисто 11.10

 Метання диску: жінки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат (метри) Розряд Тренер

1 Бойчук Христина особисто 30.40

Біг на 100 м.: напівфінал -чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Бахі Гей Жілдас 1992 ІФНТУНГ 11.4 Файчак І. І.

2 Василевський Дмитро 1998 ПНУ 11.6 П'ятничук Д. В.

3 Траутвайн Анатолій 1995 ІФНТУНГ 11.7 Слободянюк О. Т.

4 Волковецький Святослав 1996 ПНУ 12.0 П'ятничук Д. В.

5 Мельничук Юрій особисто 12.0

6 Витвицький Роман 1997 ІФНТУНГ 12.3 Слободянюк О. Т.

7 Сенич Юрій 1996 ІФНТУНГ 12.43 Слободянюк О. Т.

8 Дронь Мар’ян 1997 ІФНМУ 12.5 Марущак В.Б.

9 Кордяк Андрій 1995 ІФН-НІМ 13.1 Білоус Л.Й

10 Яресман Роман 1999 особисто 13.6 11

Біг на 100 м.: фінал- чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік народж. Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Бахі Гей Жілдас 1992 ІФНТУНГ 11.4 Файчак І. І.

2 Траутвайн Анатолій 1995 ІФНТУНГ 11.5 Слободянюк О. Т.

3 Василевський Дмитро 1998 ПНУ 11.7 П'ятничук Д. В.

4 Волковецький Святослав 1996 ПНУ 11.9 П'ятничук Д. В.

5 Сенич Юрій 1996 ІФНТУНГ 12.4 Слободянюк О. Т.

6 Витвицький Роман 1997 ІФНТУНГ 12.6 Слободянюк О. Т.

Біг на 200 м.: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Бахі Гей Жілдас 1992 ІФНТУНГ 23.5 Файчак І. І.

2 Біленко Василь 1990 ПНУ 23.8 П'ятничук Д. В.

3 Семенюк Іван 1997 ПНУ 24.0 П'ятничук Д. В.

4 Єрисман Юрій 1999 ІФНТУНГ 24.45 Файчак І. І.

5 Сенич Юрій 1996 ІФНТУНГ 25.7 Слободянюк О. Т.

6 Єрисман Роман особисто 25.95

Біг на 400 м.:чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Біленко Василь 1990 ПНУ 52.0 Антонець В.В.

2 Семенюк Іван 1997 ПНУ 54.0 П'ятничук Д. В.

3 Федосюк Іван 1993 ПНУ 56.4 П'ятничук Д. В.

4 Марчук Богдан 1999 ІФНМУ 59.8 Марущак В.Б.

5 Маслій Володимир 1998 ПНУ 59.9 П'ятничук Д. В.

6 Лишиленко Максим 1997 ІФН-НІМ 1.00 Білоус Л.Й.

Біг 800 м.: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1 Тимків Тарас 1993 ПНУ 2.13,3 П'ятничук Д. В.

2 Тимків Констянтин 1997 ПНУ 2.14,3 П'ятничук Д. В.

3 Марчук Богдан 1999 ІФНМУ 2.18,0 Марущак В.Б.

4 Венгринюк Владислав 1999 НАВС 2.20,9 Мельник А. Б.

5 Маслій Володимир ПНУ 2.24,2 П'ятничук Д. В.

Біг 1500 м.: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Розряд Тренер

1.Баран Микола особисто 4.25,0

1 Тимків Тарас 1993 ПНУ 4.27,0 П'ятничук Д. В.

2 Тимків Констянтин 1997 ПНУ 4.54,0 П'ятничук Д. В.

3 Венгринюк Владислав 1999 НАВС 5.17,3 Мельник А. Б.

4 Калачик Микола 1998 НАВС 5.17,5 Мельник А. Б.

с/х 3000 м.: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат Тренер

1 Літанюк Валерій 1996 ПНУ 43.12 П'ятничук Д. В.

2 Водвуд Андрій 1996 особисто 44.27 Юдкіна Х. В., Кравців І.П.

Естафета 4х100 м.: чоловіки

Місце Навчальний заклад результат

1 ПНУ 54.0

2 ІФНТУНГ 59.9

3 ІФНМУ 1.06.1 4 5

Стрибки у висоту: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат (метри) Розряд Тренер

1 Кічук Денис 1996 ІФНТУНГ 175 Файчак І. І.

2 Куцій Ігор 1995 ІФНТУНГ 165 Файчак І. І.

3 Масланич Іван 1995 особисто 160

Потрійний стрибок: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат (метри) Розряд Тренер

1 Біленький Володимир 1994 ІФНТУНГ 12.62 Слободянюк О. Т.

2 Куцій Ігор 1995 ІФНТУНГ 11.83 Файчак І. І.

3 Мікіцей Михайло 1997 ІФНТУНГ 11.80 Файчак І. І.

4 Масланич Іван 1995 ІФНТУНГ 11.80 Файчак І. І.

Стрибки у довжину: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат (метри) Розряд Тренер

1 Біленький Володимир 1994 ІФНТУНГ 6.05 Слободянюк О. Т.

2 Василевський Дмитро 1998 ПНУ 5.95 П'ятничук Д. В.

3 Масланич Іван 1995 ІФНТУНГ 5.95 Файчак І. І.

4 Витвицький Роман 1997 ІФНТУНГ 5.57 Слободянюк О. Т.

5 Мікіцей Михайло 1997 ІФНТУНГ 5.55 Файчак І. І.

6 Куцій Ігор 1995 ІФНТУНГ 5.47 Файчак І. І.

Штовхання ядра: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат (метри) Розряд Тренер

1 Вітенко Іван 1990 ПНУ 16.01 Шарий І. І.

2 Шарий Назарій 1997 ПНУ 13.85 Шарий І. І.

3 Гутей Володимир 1998 ІФНТУНГ 10.80 Файчак І. І.

4 Заболотний Дмитро ІФНТУНГ 10.35 Файчак І. І.

5 Хімяк Микола 1998 ІФНТУНГ 10.32 Файчак І. І.

Дуб’як Микола 1997 особисто 10.55

Метання диску: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат (метри) Розряд Тренер

1 Вітенко Іван 1990 ПНУ 41.15 Шарий І. І.

2 Заболотний Дмитро 1998 ІФНТУНГ 27.94 Файчак І. І.

3 Гутей Володимир 1998 ІФНТУНГ 23.93 Файчак І. І.

4 Хімяк Микола 1998 ІФНТУНГ 23.20 Файчак І. І.

Метання спису: чоловіки

Місце Прізвище, ім’я Рік нар-ня Навчальний заклад Результат (метри) Розряд Тренер

1 Сеник Андрій 1996 ІФНТУНГ 39.77 Файчак І. І.

2 Волковецький Святослав 1996 ПНУ 37.20 П'ятничук Д. В.

3 Шарий Назарій 1997 ПНУ 36.40 Шарий І. І.

4 Дуб’як Микола 1997 особисто 35.45 Файчак І. І.

5 Гаврилюк Назарій особисто 27.10 Файчак І. І.

Переглядів: 214 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 5.0/1