Головна » 2017 » Березень » 17 » МАТЕРІАЛИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ
12:36
МАТЕРІАЛИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

 

Управління спорту Івано-Франківської ОДА

Федерація легкої атлетики Івано-Франківської обл.

МАТЕРІАЛИ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ 16 березня 2017 року м. Івано-Франківськ

1 км Юнаки 2002 р і молодші місце

ПІПБ рік народж. рез-т організація місто, район тренер

1 Журенок Артур 2002 3.02,5 ДЮСШ, МОН Калуш Шевчук М., Ханенків М.

2 Гречанюк Назарій 2002 3.10,7 Надвірнянський Попович І.Я.

3 Чічієв Сервін 2002 3.15,6 ОДЮСШ Дзундза Ю.М.

4 Кіндрат Андрій 2002 3.17,2 Рожнятівський Гошків Л.В. 

5 Шушайло Олег 3.25,8 Калуш Шевчук М., Ханенків М.

6 Бігун Богдан 2003 3.27,2 Рожнятівський Федорин Я.Д.

7 Остроушко Віталій 2002 3.30,7 Косівський Мельничук Ю.М.

8 Бучовський Павло 2003 3.42,4 ОДЮСШ Дзундза Ю.М.

9 Пилипенко Микола 2003 3.44,1 Надвірнянський Білоус Д.В.

10 Мартиненко Дмитро 2002 3.44,8 Надвірнянський Білоус Д.В.

11 Усин Тарас 2002 3.46,4 Надвірнянський Білоус Д.В.

12 Боєчко Петро 2004 3.47,6 Косівський Мельничук Ю.М.

13 Глібчук Назарій 2003 3.48,0 Надвірнянський Білоус Д.В.

14 Грибик віктор 2005 3.53,7 Дюсш мон Калуш Шевчук М., Ханенків М.

15 Михайлюк Олег 2003 4.03,9 Колос Перегінець М.М.

16 Ільків Олександр 2002 4.12,7 СДЮШОР Бистрова Н.Р.

17 Карабін Богдан 2002 4.22,3 СДЮШОР Бистрова Н.Р.

18 Піскунов Максим 2002 4.28,3 СДЮШОР Бистрова Н.Р.

19 Минай роман 2002 4.29,4 Калуський р-н Калуш Богоносюк М

20 Кінащук Іван 2003 4.29,4 Калуський р-н Богоносюк М

21 Ткачук Владислав 2002 4.31,2 СДЮШОР Бистрова Н.Р. 

22 Бурдулонюк Віталій 2004 4.34,6 Косівський Мельничук Ю.М. 

23 Липка Віталій 2004 4.48,2 Косівський Мельничук Ю.М.

24 Когуч Дмитро 2002 4.57,5 СДЮШОР Бистрова Н.Р.

25 Гробін Альберт 2002 5.00,5 СДЮШОР Бистрова Н.Р.

2 км Юнаки 2000-2001 р.н.

1 Шинкар Тарас 2000 6.19,1 СДЮШОР Калуш Шевчук М., Ханенків М.

2 Федорків Руслан 2000 6.25,0 КФВ, ДЮСШ-2 Озарко О.

3 Бабій Павло 2000 6.27,8 КФВ, ДЮСШ-2 Озарко О.

4 Соловій Олексій 2001 6.37,4 ОДЮСШ Матешко В.В.

5 Облядрук Валентин 2001 6.39,5 ДЮСШ, МОН Калуш Богоносюк М

6 Сорочук Богдан 2001 6.47,4 КФВ, ДЮСШ-2 Озарко О.

7 Марчук Денис 2001 6.55,7 КФВ, ДЮСШ-2 Озарко О.

8 Долішняк Назарій 2000 7.01,3 Косівський Мельничук Ю.М.

9 Томенчук Андрій 2002 7.04,5 Коломийський Томенчук Н.В.

10 Мельничук Анатолій 2002 7.05,1 Коломийський Томенчук Н.В.

11 Стефанко Валерій 2001 7.14,4 Косівський Михлюк О.Д.

12 Пушкар Марян 2000 7.17,7 КФВ

13 Микитчук Василь 2001 7.34,9 Косівський Мельничук Ю.М.

14 Данильченко Сергій 2000 7.37,1 Колос Перегінець М.М.

15 Тичинський Юрій 2001 7.37,4 Колос Перегінець М.М.

16 Кирильчук Богдан 2000 7.37,8 Колос Перегінець М.М.

17 Яхневич Іван 2001 7.39,4 ОДЮСШ Карабін Г.В.

18 Зелінка Давид 2001 7.44,0 ОДЮСШ Карабін Г.В.

19 Спольницький Сергій 2001 7.44,4 Косівський Михлюк О.Д.

20 Місюра Станіслав 2001 7.56,2 КФВ

3 км Юніори 1998-1999 р.н.

1 Красновський Андрій 1998 9.33,8 ОДЮСШ Матешко В.В.

2 Баран Микола 1999 9.42,8 ДЮСШ МОН Калуш Шевчук М.

3 Сапович Роман 1999 10.26,0 КФВ, ДЮСШ-2 Озарко О.

4 Калачик Микола 1998 10.45,5 Ф №3 НАВС Мельник А.

5 Венгенюк Владислав 1999 11.02,0 Ф №3 НАВС Мельник А.

6 Дзьон Олег 1999 11.25,0 ДЮСШ МОН Калуш Шевчук М.

7 Андрущак Олег 1998 12.00,5 ІФБМК Влашин Т.О

. 8 Кушнірук Олександр 1998 11.25,5 Ф №3 НАВС Мельник А

. 9 Дячук Роман 1999 11.40, Косівський Мельничук Ю.М.

10 Косовчич Роман 1998 12.16,1 Косівський Мельничук Ю.М.

3 км Чоловіки 1994 р.н. і старші

1 Грінченко Денис 1992 10.37,1 Ф №3 НАВС Мельник А.

1 км Дівчата 2002 р і молодші

ПІПБ рік народж. рез-т організація місто, район тренер

1 Жильцова Вікторія 2002 3.31,9 ДЮСШ МОН Шевчук М., Ханенків М.

2 Хемич Валентина 2002 3.33,2 ДЮСШ МОН Шевчук М., Ханенків М.

3 Вінницька Анна 2002 3.34,1 ДЮСШ МОН Шевчук М., Ханенків М.

4 Українець Ірина 2004 3.48,2 ОДЮСШ Дзундза В.М.

5 Луцька Юлія 2004 3.49,2 ДЮСШ МОН Шевчук М., Ханенків М.

6 Кривцун Вікторія 2004 3.49,9 ДЮСШ МОН Шевчук М., Ханенків М.

7 Соловій Анастасія 2004 3.50,7 ОДЮСШ Матешко В.В.

8 Іванів Ємілія 3.51,8 ОДЮСШ Демедюк С.

9 Татарінова Мирослава 2003 3.53,8 ОДЮСШ Дзундза В.М.

10 Строчук Аліна 2004 4.09,7 ДЮСШ МОН Шевчук М., Ханенків М.

11 Солоненко Дзвенислава 2003 4.12,6 Косівський Мельничук Ю.М.

12 Дутчак Інеса 2003 4.15,0 Надвірнянський Попович І.Я.

13 Бігун Надія 2003 4.16,0 Рожнятівський Федорин Я.Д.

14 Попадинець Софія 2004 4.22,3 ОДЮСШ Матешко В.В.

15 Варішко Адніана 2004 4.26,2 Надвірнянський Попович І.Я.

16 Бойко Богдана 2005 4.35,6 Надвірнянський попович І.Я.

17 Возняк Євгенія 2004 4.41,1 Калуський Богоносюк М.

18 Рибчук Людмила 2004 4.41,1 Косівський Мельничук Ю.М.

19 Чернявська Маргарита 2004 4.42,8 Косівський Мельничук Ю.М.

20 Кохан Софія 2004 4.46,8 Калуський Богоносюк М.

21 Атаманюк Ірина 2003 4.49,0 Косівський Мельничук Ю.М.

22 Семчук Софія 2004 4.55,4 Надвірнянський Попович І.Я.

2 км Дівчата 2000-2001р.н.

1 Борова Зоряна 2000 7.27,0 КФВ, ДЮСШ-2 Кабан В.І.

2 Федак Маряна 2000 7.27,4 КФВ, "Колос" Перегінець М.І.

3 Борова Оксана 2000 7.46,0 КФВ, ДЮСШ-2 Кабан В.І.

4 Битковська Юлія 2001 8.39,0 ОДЮСШ Дзундза В.М.

5 Гриців Ірина 2001 8.54,7 ОДЮСШ Карабін Г.В.

6 Гаєва Людмила 2001 8.54,7 Косівський Мельничук Ю.М.

7 Козунь Христина 2001 9.28,4 ОДЮСШ Дзундза В.М.

8 Вікарук Ольга 2000 9.45,2 ОДЮСШ Антонець В.М.

9 Князевич Іванна 2001 9.47,7 ІФБМК Влашин Т.О.

10 Гелетій Христина 2000 9.51,5 ІФБМК Влашин Т.О.

11 Сенич Христина 2001 10.06,4 ІФБМК Влашин Т.О.

12 Павлів Віта Юріївна 2000 10.25,7 ІФБМК Влашин Т.О.

13 Вінтоник Тетяна 2001 10.41,0 ІФБМК Влашин Т.О.

2 км Юніорки 1998-1999 р.н.

1 Крисюк Вікторія 1999 11.25,0 КФВ, ДЮСШ-2 Озарко О.. Й

2 Малецька Катерина 1998 12.28,8 КФВ, "Колос" Перегінець М.І.

3 Подлісецька Вікторія 1999 12.18,3 Ф №3 НАВС Мельник А.

4 Насірова Ельміра 1998 12.25,1 КФВ, ДЮСШ 2

5 Дудич Анна 1998 12.28,6. КФВ, "Колос" Перегінець М.І.

6 Ващук Катерина 1999 13.08,3 Ф №3 НАВС Мельник А.

7 Єрмоленко Богдана 1999 14.51,6 ІФБМК Влашин Т.О.

8 Пилипчій Діана 1999 15.32,5 ІФБМК Влашин Т.О.

9 Пашко Олеся 1999 15.32,8 ІФБМК Влашин Т.О.

10 Саприкіна Валентина 1999 16.13,1 ІФБМК Влашин Т.О.

11 Плебанська Ольга 1999 16.16,7 ІФБМК влашин Т.О.

12 Палагіцька Тетяна 1999 17.01,6 ІФБМК Влашин Т.О.

13 Лейбюк Мар’яна 1999 ІФБМК Влашин Т.О.

14 Сахро Оксана 1999 ІФБМК Влашин Т.О.

3 км Жінки молодь1997-1995 р.н.

1 Атамас Роксолана 1997 11.53,9 КФВ, СДЮШОР Озарко О.Й.

2 Бабінчук Анна 1997 12.12,3 ДЮСШ МОН Калуш Шевчук М.М.

3 Морозевич Марія 1997 13.22,6 КФВ, "Колос" Перегінець М.І.

Серед міст та районів

1 МІСЦЕ М. Івано-Франківськ 715 очок

2 м. Калуш 700

3 Косівський р-н 255

4 Надвірнянський р-н 115

5 Рожнятівський р-н 100

6-7 Коломийський р-н 25

6-7 Калуський р-н 25

Гол. суддя змагань Кривоніс М.Я.

Гол. секретар змагань Крижанівська О.Ф

Переглядів: 92 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 3.0/1