Головна » 2015 » Вересень » 27 » Луцьк прийняв гостинно!
07:28
Луцьк прийняв гостинно!

В Луцьку завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші).

Нагадаємо, що Василина Белова одразу виграла змагання з метання спису. Інші прикарпатські легкоатлети почин своєї партнерки підтримали і зуміли здобути ще ряд нагород.

Зокрема, Михайло Гаврилюк вкотре підтвердив свій високий клас і з результатом 70.13 м. виграв "золото" у метання молота (5 кг). Віталій Римарук метнув диск на 50.22 м, що дозволило йому вибороти перше місце в метання 1,5 кг. диску серед 17 річних юнаків.

Успішно виступив наш Назарій Назарійчук на дистанції 800 м. З результатом 1:57.84 хв. Назарій був третім!

В підсумку, з результатом 378 очок Івано-Франківська область замкнула 10-ку найкращих областей на командному чемпіонаті України.

Вітаємо наших спортсменів та зичимо нових перемог!

Переглядів: 506 | Додав: Intelkom | Рейтинг: 0.0/0