Головна » 2018 » Серпень » 20 » КУШНІРСЬКІ ПЕРЕГОНИ 2018.
08:37
КУШНІРСЬКІ ПЕРЕГОНИ 2018.

19 серпня у місті Тисмениця відбулись ІІІ легкоатлетичні змагання " Кушнірські перегони", присвячені 27 річниці Незалежності України. Дистанція 10 км по шосе. спортсмени- легкоатлети стартували та фінішували на місцевому стадіоні " Хутровик", а також рухались вулицями центральної частини міста Тисмениці.

Близько сорока учасників у різних вікових групах виборювали нагороди та призи від організаторів змагань.

Змагання відбулись за сприяння:

-Тименицької районної ради, Тисменицької РДА, Тисменицької міської ради,Управління спорту ІФ ОДА, Федерації легкої атлетики ІФ області.

Фінансову допомогу надавали:

- Агрохолдинг " Мрія";

- МО " Народного руху України".

Питну воду для учасників надав БК " Говерла" .

Спортсменів вітали :

Голова районної ради - Тетяна Градюк;

- Заступник голови РДА - Степан Мандибур;

 міський голова - Степан Сворак.

Серед переможців та призерів у абсолютному заліку у чоловіків перемогу здобув майстер спорту України з легкої атлетики Олег Озарко з Івано-Франківська з результатом 36.06;

Другим фінішував місцевий атлет з Тисменицького району, Василь Волосянко  з результатом 36.11;

Третім на фініші був Руслан Федорків з Івано-Франківська його  результат 36.24.

У жінок перемогу святкувала, майстер спорту України з легкої атлетики з Калуша, Ганна Шевчук її час 42.33; 

Другою на фініш прибігла Дарія Токарєва з Івано-Франківська з часом 45.31; 

А третє місце у івано-франківчанки Юлії Сологуб з часом 47.21.

Усі спортсмени нагороджені футболками та медалями за участь з логотипом змагань.

У індивідуальному заліку з урахуванням вікових груп спортсмени фінішували у наступному порядку:

вікова група 16-19 років юнаки

1. Федорків Руслан ІФ - 36.24

2. Микитюк Богдан СК " Гуцул ран" - 36.47

3. Соловій Олексій ІФ - 40.31

4. Черап Ігор ІФ - 40.41

5. Пікулович Юрій Калуш- 40.47

6. Чічієв Селім ІФ - 40.53

7. Бойко Роман СК " Гуцул ран"- 43.01

8. Козак Олег терновиця - 44.12

9. Круліковський Ренат Тисмениця н/ф

10. Крулікрвський Роман -12 років Тисмениця н/ф ( наймолодший учасник).

вікова група 16-19 років дівчати 

1. Токарєва Дарія ІФ- 45.31

2. Чічієва Аває ІФ -47.32

3. Кривцун вікторія Калуш - 48.27

4. Генсіцька Сніжана ІФ - 49.52

5. Ільків Софія Тисмениця ( скорочення дистанції)

вікова група 20-29 чоловіки 

1. Куриляк Василь Коломия 37.34

вікова група 2-29 жінки

1. Шевчук Ганні Калуш -  42.33

2. Сологуб Юлія ІФ - 47.21

3. Грицак Ольга ІФ - 52.12

4. Кабан Олга н/ф

вікова група 30-39 чоловіки 

1. Озарко Олег ІФ - 36.06

2. Волосянко Василь Тисменицький р.н. - 36.11

3. Курилюк Іван Богородчани - 41.45

вікова група чоловіки 40-49

1. Федорчак Мирослав ІФ - 37.17

2. Калинчук Андрій бор. клап - 46.58

3. Сенчак Іван Богородчани - 47.15

вікова група 50-59 жінки 

1. Зволінська Світлана Тлумач - 59.20

вікова група 50-59 чоловіки

1. Мартинюк Ігор Надвірна - 40.56

2. Микицей Володимир  Богородчани - 43.39

вікова група 60-69 чоловіки 

1. Костюк Ігор Борис ЗКЛ - 39.18

2. Бордуляк Василь динамо Іф - 44.48

3. Морикот Петро Тлумач - 45.17

4. Василюк Володимир ІФ - 45.56

5. Крицун Богдан Богородчани 51.56

6. Пилипчук Ярослав Іваниківка 55.11 

7. Остафійчук Ярослав Іф - 1.01.16

вікова група 60-69 жінки 

1. Маковійчук Марія  Снятин - 54.32

вікова група 70+ чоловіки 

1. Кричук Василь ІФ - 52.06 ( найстарший учасник).

Зичимо усім учасникам міцного здоров'я та нових успішних стартів.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 28 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0