Головна » 2018 » Вересень » 7 » КУБОК ОБЛАСТІ З ЛА СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ
09:58
КУБОК ОБЛАСТІ З ЛА СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Кубок Івано-Франківської області з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат ( 2001-2002 р.н. та 203 р.н. і молодші)

05 вересня 2018 року в м. Калуш, стадіон «Хімік».

С/Х 3000 м дівчата

20.13.8 Луцька Юля

21.14.8 Терпеливець

Діана 800 м хлопці

2.09.45 Івасик Марян

2.11.63 Бублик Анатолій

2.12.83 Шинкар Андрій

2.13.76 Пікулович Юрій

2.18.45 Бігун Богдан

2.26.19 Демчина Тарас

2.34.90 Хомик Назар

Стрибки у висоту юнаки 2003-2004 р.н.

160 Сіленко Андрій

160 Охрімець Роман

100 м хлопці молодші

11.57 Павлик Богдан

12.26 Бігус Володимир

12.77 Свідрак Олександр

13.51 Бандура Євген

13.54. Тихонюк Роман

13.72 Вербіщук Владислав

16.02 Ткач Іван

16.21 Петришин Андрій

100 м хлопці старші

11.82 Рибачук Назар

12.05 Зваригович Михайло

12.07 Самуляк Максим

12.07 Шак Андрій

12.21 Куденчук Василь

12.31 Журенок Артур

100 м дівчата 2003 і молодші

13.30 Клим’юк Юля

13.62 Огерук Вікторія

13.78 Джичко Сніжана

14.09 Попович Аліна

14.80 Гаврилів Ліза

15.10 Сливка Юля

15.32 Васку Світлана

15.33 Стасінчук Діана

15.40 Арабій Таня

15.73 Здивель Пауліна

15.78 Олексин Настя

16.16 Тичнівська Софія

16.62 Вінтонів Оля

100 м дівчата старші

13.33 Гундерук Надія

1500 м хлопці

4.29.91 Череп Ігор

4.30.59 Чечієв Селім

4.42.40 Микитюк Богдан

4.45.83 Телиця Віктор

4.49.49 Цьомко Дмитро

1500 м дівчата

5.00.98 Проданчук Аня

5.16.02 Панасюк Мирослава

400 м дівчата

58.02 Харащук Таня

1.01.42 Кривцун Віка

1.03.96 Анфілатова Катя

1.07.83 Попович Ангеліна

1.05.05 Татаріюва Мирослава

1.07.07 Ковальчук Маріна

1.07.93 Соколовська Настя

1.17.27 Федуняк Яна

400 м хлопці молодші

57.46 Андрущенко Олег

1.04.58 Глущак Владислав

1.09.26 Белей Олександр

400 м хлопці старші

53.34 Соловій Олексій

54.51 Цьомко Діана

57.46 Андрущенко Олег

58.73 Журенок Артур

800 м дівчата

2.27.20 Токарєва Дарія

2.45.30 Селичук Софія

100 м хлопці молодші фінал

11.57 Павлик Богдан

12.26 Бігус Володимир

12.77 Свідрак Олександр

13.51 Бандура Євген

13.54 Тихонюк Роман

100 м хлопці старші фінал

12.03 Рибачук Назар

12.20 Зваригович Михайло

12.32 Шак Андрій

12.42 Самуляк Максим

12.94 Куденчук Василь

100 м дівчата молодші фінал

13.37 Клим’юк Юля

13.39 Огерук Вікторія

13.51 Джичка Сніжана

метання спису юнаки молодші (2003 р.н. і мол.) ( 600 гр)

35.50 Скаб’як Юрій

28.60 Сав’юк Андрій

22.42 Дрекало Сергій

19.30 Сеньків Олександр

18.29 Торб’як Максим

14.02 Косаний Володимир

Метання спису юнаки старші (2001-2002) (800 гр)

41.17 Гуцул Петро 37.03

Місюра Станіслав

28.34 Тужеляк Денис

Метання спису дівчата молодші (2003 р.н. і молодший) (500 гр)

31.12 Долішня-Спринська Наталя

23.90 Безділь Тетяна

13.60 Сворак Анна

Штовхання ядра 5 кг юнаки старші (2001 і 2002 р.н.)

12.70 Гуцул Петро

11.73 Місюра Станіслав

11.62 Тужеляк Денис

Штовхання ядра 4 кг юнаки молодші (2003 р.н і молодші)

12.68 Сав’юк Андрій

9.85 Лучко Владислав

9.55 Сеньків Олександр

9.40 Дрекало Сергій

7.50 Косаний Володимир

Штовхання ядра 3 кг дівчата молодші (2003 р.н. і молодші)

10.29 Зубова Юлія

8.90 Копильців Анастасія

6.17 Луканюк Влада

Штовхання ядра 3 кг дівчата старші (2001-2002 р.н.)

9.25 Бендера Оксана

8.19 Прокопів Тетяна

Стрибки у довжину юнаки 2001-2002 р.н

. 6.60 Дяків Михайло

5.63 Ющак Ярослав

5.01 Свідрак Олександр

Стрибки у довжину 2003-2004 р.н.

4.64 Охрімець Роман

Стрибки у довжину дівчата 2003-2004 р.н.

4.58 Дутчак Яна

4.09 Соловій Софія

Стрибки у довжину 2001-2002 р.н.

4.10 Гаврилюк Роксолана

Стрибки у висоту дівчата

145 Труш Марія

145 Павлів Юлія

Керівник змагань Матешко В.В.

Головний секретар Ханенків М.Б.

Переглядів: 51 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0