Головна » 2019 » Січень » 31 » Івано-Франківська міська ліга за програмою "Дитяча легка атлетика ІААФ"
09:06
Івано-Франківська міська ліга за програмою "Дитяча легка атлетика ІААФ"

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА ЛІГА

05 лютого в місті Івано-Франківську стартує міська ліга за програмою " Дитяча легка атлетика ІААФ".

Беруть участь учні п'ятих класів шкіл міста сіл міської ради. У програмі ліги командні естафети з елементами різновидів легкоатлетичного спорту.

Відбудеться чотири тури, зокрема :

- 05 лютого в спортивному залі ЗШ №24;

- 12 лютого в спортивному залі ЗШЛ №23;

- 19 лютого в спортивному залі ЗШ № 21;

- 26 лютого в спортивному залі ЗШ №25.

Початок турів о 14.00 годині.

Команди переможці турів братимуть участь у фінальних змаганнях міської ліги 05 березня у спортивному залі ЗШ №25.

Зазначимо,що команда переможень Івано-Франківської міської ліги отримає представляти Івано-Франківськ у Західноукраїнській лізі " Дитяча легка атлетика ІААФ -2019", що відбуватиметься в квітні-травні в містах України за призначенням. Федерація легкої атлетики запрошує юнаків та дівчат 5-х класів до участі у міській лізі, буде емоційно і цікаво!

Нагороди отримають команди призери у кожному турі міської ліги, а також призери фіналісти.

Переглядів: 299 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0