Головна » 2018 » Лютий » 6 » ІІІ етап Івано-Франківської міської дитячої ліги за програмою ІААФ " Дитяча легка атлетика"
14:48

05 лютого у спортивному залі СШ №21 в місті Івано-Франківську відбувся  ІІІ етап міської дитячої ліги за програмою ІААФ " Дитяча легка атлетика".

Взяли участь команди СШ № 5,21,2 гімназія, 7 та11.

За підсумками змагань перемогу святкувала команда СШ № 5, причому слід відзначити , що участь брали учні 4-х класів а не 5-х як всі інші.

Друге місце у команди СШ № 21, третє місце Івано-Франківська гімназія №2,

на четвертій сходинці СШ №7. пята позиція у СШ № 11 і шості команда СШ № 3.

Традиційно команди нагороджені медалями та грамотами, а переможець СШ №5 і команда СШ № 21 потрапили до фінальної частини Івано-Франківської ліги з легкої атлетики.

Наступні етапи відбудуться за узгодженим графіком :

IV етап відбудеться в СШ № 19 , 03 березня о 14.00 год.

V етап пройде в СШ № 25 , 12 березня о 14.00 годині.

Фінал за участі 10 команд переможців і срібних призерів  Івано-Франківської ліги з легкої атлетики відбудеться 13 березня на базі СШ №24.

Нагадуємо, що команда переможець і команда срібний призер міської ліги братиме участь у І етапі Західно Ураїнської дитячої ліги з легкої атлети, що відбудеться в місті Івано-Франківську 16 березня , за участі 6-8 команд з міст західної України.

Переглядів: 445 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0