Головна » 2018 » Вересень » 12 » БУРШТИНСЬКА 10!
07:30
БУРШТИНСЬКА 10!

РЕГЛАМЕНТ

легкоатлетичних змагань «Бурштинська10 - 2018»

1. Дата, час, місце проведення

Дата:15.09.2018 року Час: 08:00 – 14:00

Місце старту та фінішу: м. Бурштин. пл. Героїв УПА.

2. Цілі змагань «Бурштинська10 -2018»

(далі - Змагання) проводяться з метою популяризації бігових масових заходів в Україні, а також: • популяризації здорового способу життя • розвитку масового спорту • інформування та мотивування української аудиторії до фізичних занять, допомоги в досягненні нею особистих і спортивних цілей, стимулювання росту спортивних досягнень у широких масах населення України

3. Організатори, патронат, спонсори

Організатором змагань виступає відділ у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради Оргкомітет затверджує «Регламент» про проведення змагань.

До складу Оргкомітету входять:

• Заступник міського голови – Кицела Н.Ю..

• Начальник відділ у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради – Козар М.С.. • За підтримки компанії ДТЕК Бурштинська ТЕС – представник Гудзь Н..

Оргкомітет затверджує регламент про проведення змагання, а також вносить доповнення та зміни. Оргкомітет відповідає за: • Інформаційне забезпечення учасників; • Залучення коштів для фінансування змагань; • Підготовку документів і матеріалів для роботи Мандатної комісії; • Надання призів для вручення переможцям та призерам Змагання; • Оренду спортивних споруд, приміщень та тех. інвентарю для проведення змагань; • Організацію заходів безпеки та медичного забезпечення під час змагань; • Контроль за підготовкою та проведенням Змагання, розглядом офіційних протестів і вирішенням спірних питань, а також розгляд документів і допуск до участі у змаганні покладається на Оргкомітет.

4. Програма змагань

08:00 - 10:00 - Видача стартових пакетів.

08:00 - 13:00 - Робота камер схову.

09:00 - 13:00 – працюватиме фото-зона .

09:00 - Старт дитячого забігу на 100 метрів.

10:00 - Старт дистанції 3 км..

10:00 - Старт дистанції на 10 км.

12:30 - Закриття траси.

12:40 - Нагородження призерів та переможців.

13:00 - Закриття змагань "Бурштинська10".

5. Витрати по організації та проведенню змагань

Змагання проводиться за ділового фінансування компанії ДТЕК Бурштинська ТЕС, також залучення спонсорів та партнерів. Витрати по проїзду, розміщенню та харчуванню несуть організації, що відряджають учасників на Змагання, або самі учасники.

6. Реєстрація

• Реєстрація на забіг здійснюється на сайті https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdopoGFdt70AGW4uWrPp-BF5RX_UwcieMd2FOPv0ECzi6i0Q/viewform •

Реєстрація на сайті завершується 23г. 59хв. 13 вересня 2018р. або після досягнення ліміту учасників. • Зареєстрованим вважається учасник, який подав заявку та заповнив анкету учасника. • Забіг на всі дистанції є безкоштовним! .

7. Стартовий внесок Безкоштовно.

8. Умови допуску до змагань:

Допуск учасників до Змагання здійснюється за наявності документів, що надаються при отриманні стартового пакета учасника: • При отриманні стартового пакета учасник зобов'язаний підписати заяву, відповідно до якої він повністю знімає з організаторів відповідальність за можливі збитки здоров'ю, отримані ним під час змагань • Посвідчення особи, що підтверджує вік учасника (обов’язково для усіх учасників); • Документ, що дає право учаснику на безкоштовну участь у Змаганнях. Для іноземних громадян: Кожен учасник повинен обов’язково мати страховку від нещасних випадків (ОБОВ’ЯЗКОВО), яка покриває участь у спортивних змаганнях та вказано клас спорту легка атлетика. Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я, щодо проведення змагань та підписують відповідну заяву. У разі відсутності посвідчення особи, стартовий номер та пакет учасника не видається. Вік учасника визначається на дату проведення забігу на підставі наданих документів: 15 вересня 2018р.

9. Маршрути і траса

Старт і фініш всіх дистанцій на площі Героїв УПА.

Довжина маршруту 100м –дитячий, 3км, 10км. 10. Визначення переможців та призерів Визначення переможців та призерів Змагання серед легкоатлетів відбувається за фактом приходу відповідно до пункту №165.24 (правила IAAF). Переможець змагань визначається за найменшим часом проходження всієї дистанції.

11. Нагородження переможців

Призова сітка визначається організатором у кожній дистанції на розсуд організатора. Нагородження учасника може бути відкладено за умови, що учасник не з'явився на церемонію нагородження. У цьому випадку приз відкладається та зберігається в відділі у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради за винятком призів, що розігруються тоді явка обов’язкова в іншому випадку розіграш проводиться знову. Переможці та призери отримують пам'ятні тематичні призи. Вікові:

Дистанція 10 км: 15 – 50 років, чол та жін. 1-3 місце.

Дистанція 3 км: 15 – 50 років, чол та жін. 1-3 місце.

Дистанція 100 м: 4 – 7 років; всі нагороджуються тематичними пакетами подарунків, кількість місць, обмежена, 35 осіб.

11. Особисті дані

Кожен учасник змагань згоден на використання його особистих даних, фото, відео або аудіо матеріалів з його участю і без узгодження з ним для реклами заходу без будь-якої компенсації з боку організатора змагань. Всі фото та відеоматеріали змагань, доступні організатору змагань, можуть бути використані організатором змагань як допоміжні документи, що підтверджують точність результатів змагань і випадки порушення правил змагань. Стартовий лист учасника змагань «Бурштинська10 - 2018»

Я, _____________________________________________________ беру участь у змаганнях «Бурштинська 10 - 2018». Засвідчую власним підписом те, що стан мого здоров’я дозволяє брати участь у спортивному заході. Усвідомлюю усі можливі ризики. Відповідальність за можливі наслідки беру на себе. Зобов’язуюсь не пред’являти претензій до організаторів у випадку отримання фізичних травм чи погіршення фізичного стану здоров’я під час змагань та по закінченню змагань.

Також зобов’язуюсь не пред’являти претензій до організаторів змагань у випадку понесення будь-яких збитків (втрату або пошкодження особистих речей) під час змагань. Із регламентом про змагання ознайомлений та зобов’язуюсь його дотримуватись. Дата ______________ Підпис___________________

16.Наші контакти:

+38 (096) 126 53 08 – Галина e-mail: bur.molodi-i-sportu@ukr.net +38 (067) 957 96 32 – Сергій

Переглядів: 14 | Додав: mateshkov | Рейтинг: 0.0/0